0 0.00

משלוח חינם בהזמנה מעל 490₪ | משלוחים עד הבית

משלוחים מהירים עד הבית!

משחק מבוך

אם ילדכם מבלה שעות רבות מול המחשב או הפלייסטשיין במשחקים שלא תורמים יותר מדי לכישוריו, או אם אתם מרגישים כי ספגתם יותר מידי זמן מסך מול הנייד, כדאי שתכירו את משחק המבוך שלנו שיאתגר אתכם מבחינה מנטלית וגם מוטורית.

אם גם אתם כמו הורים רבים מוצאים עצמכם חסרי אונים מול ילדים משועממים שמחפשים תעסוקה, משחק המבוך שלנו יוכלו בקלות להעניק לכם ולהם פתרון מצוין, כך שתוכלו לבלות זמן איכות עם ילדכם במשך שעות של כיף ואתגר.

בשונה ממשחקי המבוך שאתם וודאי מכירים מילדותכם, לקחנו את משחק המבוך הוותיק והאהוב והפכנו אותו למשחק חווייתי ומהנה עבור ילדים, בני נוער וגם מבוגרים. לפני שנספר לכם על משחק המבוך שפיתחנו, וכדי שתבינו את היתרונות הגלומים בו, נעניק רקע כללי על משחקי המבוך הנוסטלגיים שהעניקו לנו את ההשראה לפתח את המשחק הייחודי של ה- Bear Board.

מהו משחק מבוך ומהי המטרה שלו?

מבוך הינו משחק המורכב מחידה אתגרית שמטרתה לפתח את החשיבה וההיגיון. מבוכים מורכבים ממגוון של מעברים ארוכים ומתפתלים, כאשר כל מעבר עשוי להוביל את השחקן למבוי סתום או למעבר הנכון המוביל ליציאה מהמבוך. קיימים שני סוגים עיקריים של מבוכים –  מבוך המורכב מכמה מעברים המאפשר כמה אפשרויות של נתיבי יציאה ממנו, ומבוך בעל יציאה אחת בלבד שנועד להקשות על השחקן.

משחקי המבוך נועדו כאמור לפתח את תהליכי החשיבה של השחקנים, כך שבאמצעות הפעלת ההיגיון והראייה המרחבית השחקנים יכולים לפתור את החידה ולמצוא את נתיב היציאה מן המבוכים השונים. מבוך שיש בו נתיב יציאה אחד מוכר בשם “לבירינת”, המתאר מבוך במיתולוגיה היוונית שנבנה עבור מלך יוון כדי להתגונן מפני מפלצת. כיום מבוכים בסגנון זה נבנים בצורה מעגלית בדומה ללבירינת הקלאסי, ולכן הם אינם נחשבים חלק ממשחקי המבוכים שכולנו מכירים.

אילו משחקי מבוך יש?

  • מבוכים סגורים – מבוכים אלו נמצאים לרוב באתרים תיירותיים לצורך בידור קהל המבקרים. ניתן למצוא מבוכים המורכבים מחומרים שונים כמו מבוכי מראות או אבן.
  • מבוכים פתוחים – מבוכים העשויים צמחים שנועדו גם הם למטרות הנאה ובידור, ונמצאים בשטחים פתוחים.
  • מבוכי נייר – מבוכי משחק קלאסיים המוכרים לכולנו המשורטטים על גבי נייר.  
  • מבוכי תמונה – משחקי חידת מבוך שהפתרונות שלהם יוצרים תמונה.

לוח איזון משולב משחק מבוך

משחקי מבוך תורמים רבות לכישורי החשיבה וההיגיון, ולכן השילוב של משחק מבוך עם לוח איזון המשפר את היכולות המוטוריות מעניק את המשחק המושלם שכל ילד ישמח לנסות. על גבי לוח האיזון יצרנו משחק מבוך בצורת דובי, כשהמטרה היא להצליח להזיז את הכדור עד למרכז המבוך באמצעות שיווי משקל הגוף. בדרך הזו הילד לומד לפתח את יכולות הריכוז והסבלנות שלו, וגם לומד כיצד לשפר את היציבות של גופו במקביל לשיפור הקואורדינציה, תיאום תנועות הגפיים וחיזוק שרירי הליבה.

error: Content is protected !!
    0
    העגלה שלך
    העגלה ריקהחזרה לחנות