0 0.00

משלוח חינם בהזמנה מעל 490₪ | משלוחים עד הבית

משלוחים מהירים עד הבית!

תרגול גלישה בטוחה – כניסה לעולם גלישת הגלים עם גלשני סופט בורד

תרגול גלישה

גלישת גלים מצריכה את הגולש לבצע תמרונים בגלים באמצעות גלשן, כאשר הוא מצליח לייצב עצמו במהלך כל זמן הרכיבה על גבי הגל הנושא אותו. טכניקת הגלישה עוסקת בעיקר ביציבה נכונה ושמירה על שיווי משקל, כיוון שרק גופו של הגולש הוא זה המחזיק אותו על גבי הגלשן.

גלשן סופט בורד

בספורט זה בו משתמשים בסוג של גלשני סופט טמונים לא מעט אתגרים חווייתיים אך גם מסוכנים, וכדי להיכנס לענף ספורט של גלישה עם גלשני סופט בורד בצורה קלה ובטוחה חשוב לתרגל זאת באופן שוטף ולהשתמש בגלשן איכותי כמו גלשני סופט.

כניסה קלה ובטוחה לעולם גלישת הגלים עם גלשני סופט

מהם גלשני סופט?

גלשן סופט הינו סוג של גלשן הנועד לגלישת גלים, והוא מאפיין בשטח פנים גדול מבחינת רוחבו ואורכו בנוסף לעוביו של הגלשן. מאפיינים אלו מקנים לגלשן תכונות ציפה ויציבות גבוהות יותר לעומת גלשנים אחרים. החומר הקצפי והקשיח ממנו הגלשן עשוי, מונע ספיגה של מים במהלך הגלישה וכך מבטיח גלישה בטוחה לגולש עם גלשני סופט בורד. 

כיוון שמבנה גלשן סופט מעוצב בחלקו הקדמי בצורה עגולה, גלשני סופט הינם סוג של גלשן אידיאלי עבור גולשים מתחילים העושים את ניסיונותיהם הראשונים בגלישת גלים. הודות למבנה העגול והחומר הרך, הסבירות לפציעות וחבלות כתוצאה מנפילות נמוכה בהרבה בהשוואה לגלשנים אחרים המאופיינים במבנה צר ומחודד יותר.

תרגול גלישה ללא גלשן וללא מים

נשמע קצת לא הגיוני, אך ניתן לחלוטין לתרגל את ספורט גלישת הגלים ללא צורך בגלשן וללא כניסה אל המים. כיוון שתרגול גלישת גלים נשען בעיקרו על יציבות ושיווי משקל של הגולש, מומלץ לחזק את היכולות הללו באמצעות מכשיר כושר ייעודי הנקרא לוח איזון. לוח זה, המוכר גם בשם באלאנס בורד, מעניק לגולשים מתחילים את האפשרות לתרגל יציבה נכונה ושמירה על שיווי משקל בנוסף על אימון וחיזוק שרירי הליבה.

בדרך הזו הגולשים מצליחים להתאמן על יציבה קבועה ללא סיכונים של נפילה מהגלשן אל המים, וכך חשש מפגיעות ופציעות לא נעימות העשויות למנוע מהם להתנסות בענף ספורט זה.

הכירו את לוח האיזון מבית T&Y

T&Y Balance Board מפתחת ומייצרת לוח האיזון הרשמי של ישראל, עם חומרים ומוצרים נוספים המיוצרים כולם בארץ. לוח האיזון מגיע בשני חלקים – בורד עשוי עץ טבעי וגליל מצופה פסי שעם למניעת החלקה. בשונה מלוחות איזון אחרים, לוח האיזון של חברתנו מאופיין בכמה יתרונות בולטים המציבים אותו כבאלאנס בורד האולטימטיבי לתרגול גלישה:

  • איכות – לוחות האיזון שלנו נצבעים בהתזה באמצעות צבעי איכות תוצרת איטליה, יתרון משמעותי המאריך את חיי הבורד ושומר על עיצובו לאורך זמן.
  • נוחות – ניתן לשאת את לוח האיזון לכל מקום ובצורה נוחה באמצעות ידית הנשיאה הייעודית המצורפת לבורד. דבר זה מקל על נשיאת הבורד ומעניק נגישות גבוהה לכל מקום וצורך.
  • ביטחון – כל הבורדים שלנו עוברים בקרת איכות מחמירה בטרם הם מגיעים ללקוח, כך שבנוסף לפיתוח גליל ייחודי ואיכותי מדובר על מוצר בטיחותי לשימוש.

מעוניינים לדעת כיצד משתמשים בלוח האיזון? רוצים לקבל מידע נוסף? מוזמנים ליצור קשר.

error: Content is protected !!
    0
    העגלה שלך
    העגלה ריקהחזרה לחנות