0 0.00

משלוח חינם בהזמנה מעל 490₪ | משלוחים עד הבית

משלוחים מהירים עד הבית!

באלאנס בורד – דרך מקורית להשגת שיפור יציבות – חיזוק שרירי הליבה

באלאנס בורד לחיזוק שרירי הליבה

מתנסים בספורט גלישת גלים? סוג זה של ספורט תורם לגוף בתחום שיפור יציבה, חיזוק שרירי הליבה ובריא. חיזוק שרירי ליבה מאזן ומיצב את הגוף ומשפר יכולות ביצוע תנועות יומיומיות, כמו הליכה, עליה במדרגות וריצה.

באלאנס בורד – מכשיר לחיזוק הגוף – שיפור יציבות הגוף, חיזוק שרירי ליבה, חיזוק שרירי הליבה.

תשמחו לדעת כי ניתן לעשות זאת בקלות ובצורה בטוחה אפילו מבלי להיכנס אל המים. רוצים לדעת כיצד? הכירו את הבאלאנס בורד שלנו המהווה גם מכשיר לחיזוק שרירי הליבה.
באלאנס בורד מאפשר לגולשים מתחילים לבצע תרגולים ואימונים “על יבש” לפני הכניסה אל המים עם גלשן, וכך להשיג שיפור יציבות תוך חיזוק שרירי ליבה.

מה זה בכלל באלאנס בורד?

מדובר על משטח ישר, חזק ועמיד העשוי עץ טבעי המונח על גבי גליל ייעודי. השילוב בין השניים יוצר למעשה מכשיר כושר איכותי המאפשר לבצע מגוון אימוני איזון עבור שיפור יציבות ומטרות נוספות. כיוון שספורט גלישת גלים כרוך בהחזקת הגוף על גבי הגלשן בזמן הגלישה על גבי הגל, הרי שמדובר על המכשיר האולטימטיבי לתרגול ראשוני ואפקטיבי של פעולת הגלישה.

חיזוק שרירי הליבה

כיצד הבאלנס בורד יוכל לעזור לכם בתרגול גלישה?

באלאנס בורד, המוכר גם בשם לוח איזון, מאפשר לגולשים מתחילים לבצע תרגולים ואימונים “על יבש” לפני הכניסה אל המים עם גלשן, וכך לחזק את גופם תוך התמקדות על חיזוק שרירי הליבה הנמצאים במרכז הגוף.

אביזרי כושר לשיפור שיווי המשקל

בכדי לסייע לשיפור שיווי המשקל, היציבה וחיזוק שרירי הגוף בדרך קצת שונה מהאימון הרגיל בחדר הכושר, ניתן לראות אביזרי כושר לשיפור שיווי המשקל כמו בלאנס בורד, הסבר על תרגילים רבים, כתבות, טיפים ודרכים ייחודיות לשימוש במוצר.

חיזוק שרירי הליבה

שרירים אלו אחראים בעיקר על היציבה, כך שגם במהלך הגלישה על גבי גלים הגולש יידע כיצד לייצב את עצמו ולא ליפול אל תוך המים. 

כמובן שתחום גלישת הגלים הוא נרחב ומגוון, וישנם גלשנים מסוגים שונים בהם הגולשים משתמשים כדי לגלוש, אם מדובר בגלשנים קלאסיים וקטנים או גלשנים ארוכים וצרים המאפשרים גלישה על גלים גבוהים במיוחד.

כדי שגם אתם תוכלו להתמקצע בענף ספורט אתגרי זה, פיתחנו את לוח האיזון בדיוק למטרה זו– כדי להעניק אפשרות לתרגול פרקטי של שיווי המשקל במהלך השליטה והגלישה על גבי הגלשן, עוד לפני תחילתו של התרגול האמיתי שמצריך כניסה אל המים.

בדרך הזו ניתן לחזק את שרירי הליבה, לעבוד על כישורי שיווי המשקל והיציבה וכך להימנע מסיכונים מיותרים העלולים להתרחש במהלך ניסיונות גלישה בתוך המים. 

למה דווקא אנחנו?

לוחות איזון צברו פופולריות בשנים האחרונות לא רק בקרב חובבי גלישה, אלא גם בעולמות הטיפול הפרא-רפואיים כמו פיזיותרפיה ועולמות הכושר כמו יוגה ופילאטיס. לוח האיזון שלנו פותח באופן מקצועי ואיכותי על ידי אנשי מקצוע מומחים בתחום, מתוך שאיפה לפנות אל קהל יעד נרחב ומגוון.

בשונה מלוחות איזון אחרים, הבאלנס בורד שלנו מגיע עם ידית נשיאה ייעודית שתקל אליכם בפעולת נשיאת הלוח ממקום למקום. כדי לשמור על טקסטורת העץ ממנה הלוח מעוצב, באלנס בורד עמיד – אנו צובעים את כל הלוחות בשיטת ההתזה ורק בצבעים איכותיים מתוצרת איטליה. דבר זה מאריך את חיי הצבע של הבורד ומונע דהייה ופגיעה בעיצובו.

הגליל הנלווה אל לוח האיזון הינו פיתוח ייחודי ובלעדי של חברתנו. הגליל פותח ועוצב בצבע לבן ועטוף בפסי שעם למניעת החלקה של הגליל מהפלטה ו/או החלקה של הגליל מפני הקרקע עליה הוא מונח. כדי להבטיח עמידות מירבית של הבורד, אנו מייצרים כל לוח מחומרי הגלם האיכותיים ביותר הכוללים 13 שכבות של עץ משובח.

ליוגיסטים שביננו ניתן להשיג אצלנו מזרן יוגה איכותי במחיר נוח.

רוצים לקבל מידע נוסף על הבאלנס בורד שלנו? מוזמנים ליצור אתנו קשר.

error: Content is protected !!
    0
    העגלה שלך
    העגלה ריקהחזרה לחנות